اخبار

همزمان با دهه فجر

ساختمان جدید ناحیه منیریه افتتاح شد

ساختمان جدید ناحیه منیریه افتتاح شد
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ساختمان جدید آب و فاضلاب ناحیه منیریه با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران و هیئت همراه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم مهندس بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران ضمن تبریک ایام دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در جمع مدیران و معاونان آبفای منطقه 5 اظهار داشت: در محدوده خدماتی شرکت آبفای منطقه پنج مراکز بسیار حساس حکومتی و نظامی واقع شده که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. در این زمینه لازم است کارکنان خدوم آبفا 5 آمادگی هر چه بیشتر برای خدمت رسانی به مشترکان و امدادرسانی در مواقع بحران را داشته باشند.

مهندس بختیاری ضمن تأکید بر در ادامه افزود: بالا بودن سطح آب منابع زیرزمینی و وجود قنات قدیمی در بافت فرسوده محدوده تحت پوشش شرکت آبفای منطقه 5، احتمال بروز حوادث و اتفاقات عظیم در این محدوده را بالا می برد که در این زمینه لازم است کلیه کارکنان امدادی این شرکت با امکانات و تجهیزات موردنیاز، آمادگی لازم برای مقابله و مهار آن را داشته باشند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب یک شرکت عملیاتی محسوب می شود، گسترش خصوصی سازی در شرکت، مناسب نبوده و لازم است شرکت آبفای استان تهران در بخش عملیات اجرایی به سمت استانداردسازی بر اساس الگوهای جهانی حرکت کند.

مدیرعامل ابفای استان تهران تأکید کرد: با توجه به وجود نیروی انسانی متخصص و کارشناس در مجموعه شرکت های آب و فاضلاب، امید است کلیه کارکنان در بخش‌های مربوطه با تلاش هر چه بیشتر و مستمر در انجام فعالیت های مختلف پیشرو باشند.

مهندس بختیاری افزود: اداره کردن شرکت های آب و فاضلاب با کمترین هزینه، راه بسیار آسانی برای اجرای بسیاری از پروژه ها می باشد. بر این اساس با حذف هزینه ها و فعالیت های غیرضروری می توانیم بر مشکلات نقدینگی شرکت فائق آئیم.

در این مراسم مدیرعامل آبفای منطقه 5 شهر تهران با اشاره به مشخصات منطقه گفت: با توجه به الحاق امورهای خلیج فارس و سینا، تهرانسر و وردآورد به شرکت آبفای منطقه 5، قرارگیری در مراکز حساس نظامی، افزایش جمعیت محدوده و کمبود منابع مالی، همچنان عملیات آبرسانی به تمامی مشترکان این محدوده بدون هیچگونه مشکل ادامه دارد.

مهندس علیرحیمی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای بازسازی 375 کیلومتر شبکه توزیع آب در بافت فرسوده، امید است با تأمین منابع مالی بتوانیم این عملیات را به انجام رسانده و بروز حوادث احتمالی در این محدوده ها را به صورت چشمگیر کاهش دهیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم مدیرعامل آبفای استان تهران و هیئت همراه با حضور در قسمت های مختلف ساختمان جدید ناحیه منیریه، از حوزه های کاری این ناحیه بازدید کرد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰
روابط عمومی |


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.